Yükleniyor

+5

Hakkımızda

Türkiye'de ilk ve tek!

S-Pro seramik kaplama ürünleri Japonya’da büyük bir özen ile üretildikten sonra ülkemize  tarafımızca getirilmektedir.

Hedefimiz bu işe gönül vermiş,işinin ehli ustalar ile çalışarak bu kadar kaliteli bir ürünün doğru uygulanmasını sağlamaktır.

Bu sebeple sadece yetkili uygulama merkezlerimizde görebileceğiniz S-Pro ürünlerini uygulama merkezlerimizde gönül rahatlığı ile uygulatabilirsiniz

“Garanti sorgulama” bölümünden size verilen garanti kartında ki numarayı girerek garantinizi sorgulatabilirsiniz

S-Pro markasının diğer seramiklerden farkı nedir ?

S-Pro ürünleri birçok ürünün aksine yüksek oranda (%82) sio2 içeriğe sahiptir. Aracınız üzerinde camlaşarak bir tabaka oluşturan S-Pro ürünleri dış etkenlere karşı koruma sağladığı gibi aracınıza yüksek seviyede parlaklık sağlar.Rakiplerine kıyasla ayüksek oranda antistatik özelliğe sahiptir.

Sio2 nedir ? Önemli midir ?

Nano boya koruma ve polimer bazlı ürünler yüksek parlaklığa sahip olmasına rağmen genelde yüzeye uzun süre tutunamaz.Bu sebeple bu tip ürünler bir kaç yıkama sonra ürün aracın yüzeyinde kaybolur.Sio2 içerikli ürünler ise aracın yüzeyi ile güçlü bir bağ kurarak camlaşır.Bu camlaşan yüzey uzun yıllar aracınızın yüzeyinde kalır ve kimyasallara karşı ekstra bir koruma sağlar.Yüzeyden sadece zımpara ve polisaj işlemi ile tamamen çıkarılabilir.

S-Pro ürünleri nerede üretilmektedir ?

Üretim yerimiz Japonya'dır.

Kendim uygulayabilir miyim ?

Ürünlerimiz sadece sertifikalı uygulamacılar tarafından uygulanmaktadır.

Ürünün ne kadar kürleşmesi gerekiyor ?

Aracın seramik kaplama işlemi bittiğinde 12 saat kapalı garajda kalmasını tavsiye ediyoruz Bu süre içerisinde IRT panel ile kürleştirilmesi daha sağlıklı olacaktır.